TIUda o‘tkazilgan ilmiy anjuman natijalari e’lon qilindi!
2025-yil 16-aprel kuni Tashkent International Universityda bo‘lib o‘tgan “Yashil taraqqiyot: Barqaror kelajak uchun yechimlar” mavzusidagi ilmiy-amaliy anjumanga taqdim etilgan tezislar to‘plami tayyorlandi.
Ushbu to‘plamda atrof-muhitni muhofaza qilish, barqaror rivojlanish va yashil innovatsiyalar sohasida ilgari surilgan ilmiy taklif va g‘oyalar jamlangan.

RESULTS OF THE SCIENTIFIC CONFERENCE HELD AT TIU ANNOUNCED!
The collection of theses presented at the scientific-practical conference titled "Green Development: Solutions for a Sustainable Future," held at Tashkent International University on 16 April 2025, has been prepared.
This collection brings together the scientific proposals and ideas put forward in the fields of environmental protection, sustainable development, and green innovation.